Wysłodki buraczane niemelasowane dla koni – gdzie możesz je kupić?

wysłodki buraczane niemelasowane dla koni

Czym są wysłodki buraczane niemelasowane dla koni i gdzie możesz je kupić w łatwy sposób? Sprawdź w treści naszego artykułu.

Pasza dla koni i nie tylko

By odpowiednio zadbać o kondycję naszego konia musimy zwrócić uwagę nie tylko na treningi dopasowane do możliwości zwierzęcia ale także o odpowiednie odżywianie. Ważna jest nie tylko pasza ale również wszelkiego rodzaju dodatki pokarmowe a jednym z nich są wysłodki buraczane niemelasowane dla koni. Gdzie możemy je kupić?

Wysłodki buraczane niemelasowane dla koni w ofercie sklepu Animalia

Sklep internetowy animalia powstał, by zapewnić właścicielom koni oraz opiekunom miejsce w sieci, w którym mogą kompleksowo zaopatrzyć się w produkty niezbędne dla koni a także w asortyment jeździecki. W katalogu sklepu online znajdziemy zarówno produkty zdrowotne takie jak wszelkiego rodzaju preparaty, pasty, dodatki paszowe, witaminy i odżywki a także elektrolity czy też produkty związane z pielęgnacją zwierzęcia, przydatne zarówno w codziennej pielęgnacji jak i dodatkowo. Na przykład do pielęgnacji kopyt czy też odżywki i szampony do grzywy. Szczególną uwagę zwróć na wysłodki buraczane. To produkt, która charakteryzuje się nieco wyższą zawartością energii w porównaniu na przykład do ziarna owsa. Co ważne, wysłodki posiadają prawie o połowę niższy udział białka. Kiedy warto stosować ten produkt? Na przykład podczas żywienia letniego, kiedy w dawkach występuje niedobór energii i nadmiar białka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *