Wskazówki kiedy pies może nosić ubranka latem

podpowiedzi kiedy pies może nosić ubranka latem

Właściciele psów czy kotów, chcąc nie tylko rozpieścić swoje zwierzaki ale przede wszystkim zadbać o ich zdrowie i komfort, kupują dla nich wszelakie produkty pierwszej potrzebny. W wielu przypadkach zaliczymy do nich również specjalne ubranka dla psiaków. Kiedy pies może nosić ubranka latem?

Ubranka dla czworonogów

Sprawdź kiedy pies może nosić ubranka latem

Na rynku istnieje kilka firm, także polskich marek, które zajmują się projektowaniem ubrań dla psów. W ofercie najczęściej znajdziemy propozycje na zimę oraz jesień. To wtedy temperatury spadają, co dla małych psów na przykład może być niebezpieczne, szczególnie podczas długich spacerów czy przebywania na zewnątrz. Jeśli twój pupil należy do grona psów, które potrzebują dodatkowej ochrony przed zimnem, specjalne ubranka są jak najbardziej wskazane.

Kiedy pies może nosić ubranka latem i zimą?

W przypadku zimowej pory oraz szczególnie zimnych dni czy wieczorów jesienią zakładanie dodatkowej warstwy materiału twojemu zwierzakowi jest oczywiste. Kiedy pies może nosić ubranka latem? Kiedy wymaga tego temperatura. W Polsce lato nie zawsze jest słoneczne i rozpieszcza nas 30 stopniowymi upałami. Nawet w lipcu czy też sierpniu możemy spotkać asię z zimnymi wieczorami, szczególnie w częściach Polski położonych w górach czy nad jeziorami lub morzem. Wtedy możesz rozważyć stosowanie ubranek dla swojego pupila. Więcej wskazówek znajdziesz na blogu Bowl and Bone, która to firma cyklicznie publikuje informacje związane z pielęgnacją psów, każdej rasy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *